motoger

Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

czesci samochodowe uzywane
auto części
części uzywane samochodowe
moto2.pl
części używane opel
części używane poznań
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
giełda części poznań
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
auto części poznań
części moto2
auto szrot
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
auto części zamienne

Cena Słupek tylny prawy Volkswagen Passat Cena

Używane części do Volkswagen Passat możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Słupek tylny prawy. Oferty części w kategorii Karoseria. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-03 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Słupek tylny prawy do Volkswagen Passat B7 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 7 sztuk tych części samochodowych. Cena Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7 2.2 2013 dostawczy. Tanio Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7 2.2 2013 dostawczy. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.2 i wyprodukowano go w roku 2011. Buda tego auta to dostawczy i jest to pojazd marki Volkswagen. Ten model Passat pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem słupek tylny prawy i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Volkswagen Passat wersja B7. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Volkswagen Passat. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Czytałem na forum, że Volkswagen Passat w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Volkswagen Passat. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po słupek tylny prawy do Passat. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej słupek tylny prawy. Już nie szukam słupek tylny prawy wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Jak kupować na motoger.pl to proste wpisz słupek tylny prawy i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Volkswagen Passat. Musiałem poszukać  słupek tylny prawy. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Volkswagen Passat. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  słupek tylny prawy w Volkswagen Passat. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić słupek tylny prawy do Volkswagen Passat. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić słupek tylny prawy. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Było tam mega dużo słupek tylny prawy. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7 Słupek tylny prawy Volkswagen Passat B7
Copyright © 2025. MOTOGER.pl